Zapewne w każdym domu znajduje się garderoba, jeśli nie w postaci oddzielnego pomieszczenia to zapewne w konkretnym miejscu. Profesjonalne garderoby składają się zazwyczaj z kilku dobrze zorganizowanych szaf, jak również miejsca na obuwie, które jest świetnie posegregowane. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest wykorzystanie szaf z przesuwanymi drzwiami, wieloma półkami, wieszaczkami, a także szufladami.

Jest to doskonała forma zmienienia bałaganu w ubraniach w porządek, który nie tylko wygląda dobrze, ale także jest bardzo funkcjonalny. Łatwiej i szybciej można znaleźć część garderoby, która w danej chwili będzie odpowiednia. System elfa jest rozwiązaniem, które nie tylko zaoszczędzi czas, ale także ograniczy miejsce związane z przechowywaniem mnóstwa rzeczy. Jest to nowoczesne rozwiązanie dla każdego. Z pewnością można by rzec, że jakość idzie w parze z rozsądną ceną.
garderobaPonadto system elfa to zarówno organizacja rzeczy jak też organizacja życia w którym łatwiej i szybciej możemy się odnaleźć. Począwszy od wieszaczków, przez różne haczyki, szufladki, systemy półek skończywszy na drzwiach przesuwanych czy wysuwanych wieszakach. Ostatnimi czasy wszystkie elementy garderoby zazwyczaj wykonuje się ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle wytrzymała i z pewnością posłużą one co najmniej kilka, a nawet kilkanaście lat.
Doskonałą alternatywą jest też wykorzystanie systemu elfa – freestandingu, którego nie wymaga wiercenia. Wszystkie elementy zawieszane montowane są na nóżkach. System elfa można również wykorzystać nie tylko w domu, ale też w garażu czy hali przemysłowej. Jest to rozwiązanie zarówno dla klienta indywidualnego, jak i klienta biznesowego. System świetnie spełnia swoją rolę w przedsiębiorstwie i gospodarstwie domowym. Już dziś każdy dom, może stać się tym wymarzonym.

Warto pamiętać, że posiadanie garderoby to nie tylko pomoc w organizacji i utrzymaniu porządku ale też szybsza organizacji codziennego życia i dysponowania czasem, którego zawsze człowiek ma zdecydowanie za mało.

Kategorie: Porady