Od lat pracuję jako projektantka wnętrz. W swoich realizacjach zawsze stawiałam na małą ilość bibelotów, a styl pomieszczenia tworzyłam dzięki wzorom, fakturom i efektom na ścianach. Miałam jednak problem wybierając ścienne dekoracje, dlatego zajęłam się nimi sama.

Szablony na ścianę – warto produkować?

szablony na ścianęMój pomysł na biznes był prosty: chciałam stworzyć kilka linii dekoracji ściennych, które by się uzupełniały i pozwalały utrzymać w całym domu czy mieszkaniu zbliżony klimat dzięki wykorzystaniu tego samego lub bardzo podobnego wzoru. Na pierwszy rzut poszły fototapety na wymiar i zwykłe, które pasują do właściwie każdego miejsca. Produkują zarówno zwykłe, jak i wodoodporne i laminowane, żeby mogły przetrwać wiele nawet w trudnych warunkach kuchni i łazienki, gdzie bardziej grożą im plamy i wilgoć. Ten pomysł natchnął mnie na różnego rodzaju naklejki na ścianę, z prostszym wzorem lub cytatem: produkuję między innymi naklejki do kuchni, które nadają się nawet na ścianę nad zlewem lub kuchenką, ponieważ są odpowiednio zabezpieczone przed brudem, tłuszczem i wodą. Stworzyłam także specjalną linię dla najmłodszych. Kolorowe, proste naklejki dla dzieci rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, ponieważ pozwalają na zastosowanie w pokojach dzieciarni tego samego motywu co w reszcie domu, ale są dostosowane do poziomu i wymagań dziecka. Pojawiają się na nich nawet bohaterowie wielu bajek, co dla dzieci jest szczególnie atrakcyjne i ciekawe, dlatego przepadają za naklejkami z mojego sklepu. Wszystkie chcą je mieć! Dla tych, którzy lubią włożyć w swoje ściany więcej wysiłku niż posmarowanie klejem i przyklejenie stworzyłam szablony na ścianę. Można je wykorzystać z różnymi farbami, namalować na nich detale i wzorki i tak dalej.

Pozwala to na stworzenie naprawdę wyjątkowej dekoracji, co wielu osobom bardzo odpowiada. Jestem zadowolona z mojej pracy, wciąż tworzę nowe wzory i szukam dla siebie nowego pomysłu na rozszerzenie biznesu.

Kategorie: Wnętrza

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *